fbpx
ul. Ernesta Malinowskiego 5 02-776 Warszawa
+48 570 300 344 (9.00-17.00)

Szampony XXL – EKOrozwiązanie!

Szampony XXL – EKOrozwiązanie!

szampony XXL

Szampony XXL to EKOnomiczne i EKOlogiczne rozwiązanie!

Dziś chcemy Wam przedstawić, a właściwie pokazać, produkty w nowej odsłonie. Znacie je bardzo dobrze! Mówimy o naszych szamponach ziołowych z serii „Mydlnica lekarska” do włosów tłustych oraz suchych i łamliwych. Wiemy, że wiele z Was je uwielbia i stosuje niezmiennie od lat!

Dlatego też wychodzimy Wam na przeciw i proponujemy Wam szampony w wersji XXL, tzw. rodzinnej czy, jak kto woli, po prostu – o pojemności 500 ml.

Nasze szampony ziołowe w rozmiarze XXL są dobrym rozwiązaniem dla tych osób, które znają już nasze kosmetyki naturalne. Wybór większego opakowania to opcja zdecydowanie bardziej ekonomiczna i ekologiczna. Większa pojemność jest po prostu tańsza, a także jest korzystna dla środowiska – to przecież mniej zużytego plastiku! Jest to, jak już zostało wspomniane, także świetna opcja dla całej rodziny! Nasze szampony są świetnym rozwiązaniem dla każdego, ponieważ składają się aż w 93% ze składników naturalnych.

Obecnie w tej pojemności proponujemy Wam dwie wersje naszego szamponu:

  • do włosów suchych, łamliwych i normalnych, który skutecznie nawilża i odżywia włosy. Sprawdzi się przy wrażliwej skórze głowy. Składniki w nim zawarte zapobiegają łamliwości i nadmiernemu wypadaniu włosów,
  • do włosów przetłuszczających się, jest przeznaczony dla osób, których skóra głowy jest skłonna do powstawania łupieżu i nadmiernego przetłuszczania. Kosmetyk nie tylko skutecznie oczyści skórę głowy, lecz także wygładzi włosy i ułatwi ich stylizację.

Wszystkie nasze kosmetyki są wegańskie i nietestowane na zwierzętach. Produkujemy w Polsce!

Szampony i całą gamę naszych produktów znajdziecie na stronie http://bit.ly/2OkbqS0