fbpx
ul. Ernesta Malinowskiego 5 02-776 Warszawa
+48 570 300 344 (9.00-17.00)

Jaki zabieg na cellulit?

Jaki zabieg na cellulit?

jaki zabieg na cellulit

Zastanawiasz się, jaki zabieg na cellulit?

Poniżej przedstawiamy profesjonalne metody walki z cellulitem oferowane przez gabinety medycyny estetycznej.

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa to od lat jeden z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej. Wykorzystywana jest również do leczenia cellulitu i polega na wstrzykiwaniu w miejsca dotknięte problemem niewielkich ilości preparatu leczniczego. Od kilku lat najbardziej znanym preparatem przeznaczonym do leczenia i profilaktyki cellulitu był Aqualyx.

Od niedawna mamy nowość o nazwie Alidya. Alidya to skrót od Anti LipoDystrophic Agents. Wynalazcą preparatu jest Profesor Pasquale Motolese, twórca preparatu Aqualyx. Pełna kuracja to 7 zabiegów wykonywanych co tydzień.

Icoone

Zabieg Icoone to nowoczesna odmiana endermologii, czyli masażu podciśnieniowego. Polega na bardzo precyzyjnym masażu ciała opatentowanymi głowicami wyposażonymi w rolki z mikrootworkami. Ilość bodźców, które działają na 100 cm2 skóry wynosi 11880, gdzie inne urządzenia nie mogą poszczycić się taką częstotliwością. Patent, na którym opiera się działanie Icoone, polega na istnieniu trzech rodzajów podciśnień, które w odmienny sposób angażują struktury wchodzące w skład skóry, a także tkanki podskórnej. Przede wszystkim, Icoone to metoda nieinwazyjna, niebolesna i bezpieczna.

Cellulipoliza

Podstawą tej metody jest prąd elektryczny o bardzo małym natężeniu. Specjalista przeprowadzający zabieg wykonuje bardzo małe nakłucie za pomocą dwóch igieł, które pełnią rolę elektrod. Prąd pobudza więc skórę do szybszej przemiany materii oraz rozszerza naczynia krwionośne. W ten sposób nadmiar tłuszczu w postaci pomarańczowej skórki jest usuwany z organizmu. By cała terapia okazała się skuteczna. trzeba wykonać od 5 do 10 zabiegów.

Kriolipoliza

Miejscowe leczenie zimnem. Do wybranej partii ciała przykłada się głowicę zasysającą tkankę, która działa niską temperaturą nawet do -9 stopni C. Zimno wymraża komórki tłuszczowe doprowadzając do ich rozpadu. Efekty nie są widoczne od razu gdyż proces usuwania z organizmu zniszczonych komórek tłuszczowych następuje w przeciągu kilku dni.

Kriolipoliza jest zabiegiem całkowicie bezbolesnym i niewymagającym znieczulenia. Po jego wykonaniu pojawia się   zaczerwienie i lekki obrzęk skóry, który znika po kilku godzinach.

Pielęgnacja domowa

Profesjonalne, gabinetowe metody redukcji cellulitu należy uzupełnić odpowiednią dietą i domową pielęgnacją.

Do domowej pielęgnacji polecamy: Fitomed, Koncentrat antycellulitowy z liposomami. Preparat poprawia nawilżenie i elastyczność skóry wzmacniając i przedłużając działanie zabiegów profesjionalnych.