fbpx
ul. Ernesta Malinowskiego 5 02-776 Warszawa
+48 570 300 344 (9.00-17.00)

Chmiel w pielęgnacji włosów

Chmiel w pielęgnacji włosów

chmiel w pielęgnacji włosów

Chmiel w pielęgnacji włosów suchych i łamliwych jest wykorzystywany dosyć owszechnie, ponieważ ma bardzo dobroczynne działanie. Nasza odżywka ziołowa „Skrzyp i chmiel” zawiera wyciąg z szyszek chmielu oraz ziela skrzypu polnego. W jej składzie znajdziesz także witaminę E i witaminy z grupy B.

Wyciąg z szyszek chmielu zawiera wiele cennych witamin i minerałów. Zawiera m.in witaminę C, witaminy z grupy B, kwas foliowy, wapń, żelazo, magnez, fosfor, potas, cynk, garbniki i alfa- kwasy. Wzmacnia cebulki, przyspiesza porost włosów, odżywia, poprawia strukturę włosa. Dodaje im blasku i uelastycznia, chroni przed osłabieniem i wypadaniem, eliminuje łupież, reguluje pracę gruczołów łojowych, działa przeciwbakteryjnie.

Znasz już drogocenne działanie naturalnych składników odżywki ziołowej „Skrzyp i chmiel”. Czy wprowadzisz ją do swoich codziennych rytuałów pielęgnacyjnych, aby wykorzystać chmiel w pielęgnacji włosów?

Warto dodać, że odżywka jest lekka i nie obciąża, możesz ją stosować codziennie po umyciu włosów. Dla uzyskania lepszego efektu pielęgnacyjnego polecamy także szampon do włosów suchych i normalnych „Mydlnica lekarska”. Przeczytaj artykuł Skrzyp w pielęgnacji włosów.