fbpx
ul. Ernesta Malinowskiego 5 02-776 Warszawa
+48 570 300 344 (9.00-17.00)

Wydarzenia kosmetyczne

Wydarzenia kosmetyczne

wydarzenia kosmetyczne

Poniżej zebraliśmy wydarzenia kosmetyczne, w których Fitomed brał udział w latach 2014-2017.

FITOMED NA BEAUTY FORUM 2017

11-12 marca uczestniczyliśmy w 20 edycji Targów Beauty Forum, które odbyły się w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie. Nasze stoisko cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Cieszymy się, że pomogliśmy naszym klientkom i klientom dobrać odpowiednie kosmetyki dla ich skóry. Poniżej zamieszczamy fotorelację z wydarzenia. Do zobaczenia za rok!

FITOMED NA EKOCUDACH 2017

22 i 23 kwietnia uczestniczyliśmy w Targach Kosmetyki Naturalnej Ekocuda w Domu Towarowym Jabłkowskich w Warszawie.

Odwiedziło nas kilkaset osób, a my z przyjemnością proponowaliśmy klientom nasze kosmetyki ziołowe przeznaczone dla odpowiedniego typu cery i włosów. Podczas targów przewidzianych było szereg atrakcji: warsztaty makijażu wykonywanego naturalnymi kosmetykami, konkursy z nagrodami, czy wykłady dedykowane zdrowiu.

DZIEŃ KOBIET W SALONIE THE COLOURS 2017

8 marca nasza firma wraz z salonem piękności The Colours Pedicure Manicure świętowała Dzień Kobiet! Opowiedziałyśmy o naszej firmie i ziołowych kosmetykach, a klientki chętnie nabywały nasze produkty.Od dzisiaj sera, kremy z serii mój krem oraz mgiełki do twarzy są do nabycia w salonie The Colours na ul. Nowogrodzkiej w Warszawie. Cieszymy się na współpracę i na pewno przed nami czeka nas wiele wspólnych projektów. Poniżej zamieszczamy fotorelację z wydarzenia.

SPOTKANIE BLOGEREK NA DZIEŃ KOBIET Z FITOMED 2017

W Dniu Kobiet odbyło się Spotkanie Blogerek – pasjonatek naszych kosmetyków ziołowych i naturalnych Fitomed 🙂

Dziewczyny zaangażowały się we wsparcie i doposażenie Schroniska dla psów w Białystoku.

Za tej okazji obdarowaliśmy uczestniczki spotkania naszymi kosmetycznymi upominkami:)

Poniżej zamieszczamy fotorelację ze spotkania, a także zdjęcia naszych kosmetyków wykonane przez blogerki:)

Cieszymy się, że mogliśmy wesprzeć taką inicjatywę! 🙂

Uroczystość z okazji Dnia Matki w Teatrze Syrena

23 maja uczestniczyliśmy w  dobroczynnej uroczystości z okazji Dnia Matki dla Mam podopiecznych Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” w Teatrze Syrena w Warszawie. Cieszymy się, że nasza firma mogła znaleźć się wśród darczyńców tej wspaniałej inicjatywy.

„Uważamy, że jest to wspaniały szczytny cel, że mało, jakie wydarzenie może tyle nie tylko dla matek, ale i dla ich dzieci uczynić. Mamy nadzieję, że to co robimy jako firma Fitomed będzie drobną cegiełką, żeby to wydarzenie było naprawdę udane” – Piotr Kołodziejczak, Prezes Zarządu Fitomed Sp. z o. o.

Podczas uroczystości na Mamy czekał słodki poczęstunek, kwiaty i prezenty, w tym kosmetyki naszej marki. Dodatkowo zaproszone Panie mogły wziąć udział w loterii charytatywnej i wygrać atrakcyjne upominki.

Clue wieczoru był komediodramat z wątkiem kryminalnym pt. „Nasze żony” w reżyserii Wojciecha Pszoniaka. W spektaklu zaproszeni goście zobaczyli kreacje stworzone przez wybitnych aktorów: Wojciecha Pszoniaka, Jerzego Radziwiłowicza oraz Wojciecha Malajkata.

TARGI ORZEŁ DYSTRYBUCJI 2016

25 listopada uczestniczyliśmy w Targach „Orzeł Dystrybucji FMCG”, organizowanych na PGE Narodowym w Warszawie. Mieliśmy możliwość zaprezentowania swojej oferty handlowej szerokiemu gronu przedstawicieli sieci sklepów i drogerii oraz hurtowni branży FMCG. 

Targi były także okazją do integracji środowiska kupieckiego, dyskusji na temat palących problemów polskiego handlu.

CHARYTATYWNY POKAZ „ZIMA MROŹNA NAM NIEGROŹNA” 2014

Nasza firma uczestniczyła w charytatywnym pokazie mody „Zima mroźna nam niegroźna”, który odbył się 4 grudnia w Pałacyku Kasyno w Podkowie Leśnej.

W roli głównej wystąpiły dzieci z rodzin potrzebujących wraz z gwiazdami (Beata Tadla, Barbara Kurdej-Szatan, Monika Zamachowska, Małgorzata Potocka, Olga Kalicka, Anna Karczmarczyk, Uliasha, Aleksandra Kostka, Agata Załęcka, Agata Pruchniewska, Agnieszka Mrozińska, Karol Strasburger i Mateusz Banasiuk), które prezentowały modę znanych marek. Cieszymy się, że mogliśmy wesprzeć szczytny cel i być w gronie sponsorów.

Głównym celem przedsięwzięcia było ubranie dzieci z ubogich domów i samotnych matek, którymi zajmuje się Opieka Społeczna. Dzieci otrzymały wszystko, co zaprezentowały na pokazie.