fbpx
ul. Ernesta Malinowskiego 5 02-776 Warszawa
+48 570 300 344 (9.00-17.00)

Serum antyoksydacyjne i esencja nawilżająca „Jaśmin”

Serum antyoksydacyjne i esencja nawilżająca „Jaśmin”

serum antyoksydacyjne

Jak wiadomo, z biegiem lat skóra potrzebuje coraz bardziej aktywnej i świadomej pielęgnacji. Dla skóry dojrzałej i suchej polecamy Wam nasz eliksir młodości – esencję nawilżającą „Jaśmin” oraz serum antyoksydacyjne.

Esencja nawilżająca do cery suchej i dojrzałej „JAŚMIN” jest idealnym rozwiązaniem dla cery, której brakuje blasku i dogłębnego nawilżenia.

Esencja „Jaśmin” sprawdzi się jako prekosmetyk dla serum – to połączenie działa ze zdwojoną siłą. W efekcie skóra staje się wygładzona, pełna blasku, a co najważniejsze – nawilżona.

Woda różana, kwas hialuronowy, wyciąg z aloesu – to wszystko przyczynia się do nawilżenia, a co się z tym wiąże, ujędrnienia skóry .

Do esencji warto dodać Serum olejowe antyoksydacyjne – formułę oleistą, na bazie drogocennych olejków i witamin.

Dzięki neutralizacji powstawania wolnych rodników serum spowalnia procesy starzenia, nawadnia i odżywa skórę. Kosmetyk posiada aż trzy olejki: z pestek czarnej porzeczki, ze słodkich migdałów oraz z pestek granatu; witaminy C i E,  kwas alfa-liponowy (rewelacyjny antyoksydant!) i lipoglicynę, która wstrzymuje odparowywanie wody z naskórka. Zapewniamy, że każdy z tych składników czyni cuda.

Prosty rachunek: 2 krople esencji + 2 krople serum = piękna skóra!