fbpx
ul. Ernesta Malinowskiego 5 02-776 Warszawa
+48 570 300 344 (9.00-17.00)

Olej ze słodkich migdałów – kwasy tłuszczowe i witaminy!

Olej ze słodkich migdałów – kwasy tłuszczowe i witaminy!

olej ze słodkich migdałów

Jako fani słodkości w każdej formie dziś przedstawiamy Wam naszą kosmetyczną wariację na temat słodyczy – oto cudny olej ze słodkich migdałów! 

Znajdziecie go tu http://bit.ly/3p3bgLu

Olej ten jest pozyskiwany w wyniku tłoczenia na zimno słodkich migdałów, które następnie zostają poddane częściowej rafinacji.

W takiej formie jest bogactwem wielu wartości odżywczych! Zawiera ogrom witamin, takich jak A, B1 i B6, czy D. Ponadto jest źródłem kwasów tłuszczowych i protein. Mówimy to śmiało i z pełną dumą – to skarbnica dobra dla naszej skóry!

My polecamy go do ostatnio niezwykle popularnego olejowania twarzy. Zabieg ten, czy też można powiedzieć rytuał, został zaczerpnięty od Azjatek, które, jak wiadomo, perfekcyjnie znają się na sztuce pielęgnacji ciała naturalnymi metodami. W tym zabiegu niezwykle istotny jest dobór odpowiedniego oleju, a nasz olej właśnie taki jest.

Można go także stosować w demakijażu!

Olej charakteryzuje się wysoką zawartością emolientów, dzięki czemu świetnie sprawdzi się do pielęgnacji cery bardzo suchej i podrażnionej. Polecamy go także do pielęgnowania włosów suchych i łamliwych.