fbpx
ul. Ernesta Malinowskiego 5 02-776 Warszawa
+48 570 300 344 (9.00-17.00)

Nawilżający balsam do ciała: to jest to!

Nawilżający balsam do ciała: to jest to!

nawilżający balsam do ciała

Dzisiejszy post kierujemy chyba do wszystkich. Nawilżający balsam do ciała to idealne rozwiązanie dla naszej skóry, która potrzebuje odżywienia po zimie, szczególnie tak długiej jak tegoroczna.

Wiecie o czym mowa? Oczywiście!

Nasz nawilżający balsam do ciała „Lukrecja gładka”, ma wszystko to, czego potrzebuje Twoja skóra! Znajdziecie go tutaj https://bit.ly/3t19qOl

Co jest jego siłą?

Naturalnie, że NATURALNE składniki aktywne! Przede wszystkim:

  • wyciąg z lukrecji, posiadający silne właściwości wiązania wody w skórze – ma działanie nawilżające, łagodzące, antyoksydacyjne oraz przeciwobrzękowe,
  • wyciąg z nostrzyka – naturalny antyseptyk! Działa przeciwzapalnie i co ważne – wzmacnia naczynka,
  • lecytyna, która stanowi naturalny emulgator i stabilizator emulsji – pozyskuje się ją w sposób naturalny, bo z olejów roślinnych,
  • witamina E – tego skarbu chyba nikomu nie trzeba przedstawiać – to strażniczka skóry przed wolnymi rodnikami: neutralizuje ich działanie wobec zdrowych komórek skóry,
  • pantenol – substancja doskonale nawilżająca, która przenika przez warstwę rogową skóry; wspomaga również przenikanie i innych substancji.

Więcej o naturalnie skutecznej lukrecji

To zioło sprawdza się w naszych kosmetykach od wielu lat i w niejednym produkcie naszej marki! Właściwości lukrecji znane są niemal od zarania dziejów. Wyciągi z tej rośliny stosowano ziołolecznictwie, dziś – w kosmetologii.

Wyciąg z lukrecji zawiera kwasy organiczne i flawonoidy, które posiadają silne właściwości wiązania wody w skórze. Dzięki temu:

  • świetnie nawilża naszą skórę
  • ma działanie kojące – przyspiesza gojenie ran i łagodzi wszelkie obrzęki! Skóra pięknie się lśni i zdecydowanie wolniej starzeje.
  • ma również właściwości bakteriobójcze, dlatego świetnie sprawdzi się też przy pielęgnacji skóry tłustej lub z tendencją do trądziku.